<?php wp_title() ?>

Юридичний супровід ІТ бізнесу

В сучасних реаліях стрімко набирає обертів розвиток ІТ-компаній в Україні, а тому, для повноцінного та якісного функціонування бізнесу необхідна допомога професійного спеціаліста, який організує роботу згідно з вимогами законодавства, допоможе захиститися від правових порушень, забезпечить надійність та правильність ведення документообігу та зможе в разі виникнення проблемних ситуацій мінімізувати витрачені кошти і час.

Юрист з ІТ-права – це спеціаліст, який знається не тільки на юридичних аспектах ведення бізнесу, а й враховує специфічні особливості, притаманні саме для сфери ІТ.

Практика показує, що з урахуванням великої кількості створених ІТ-компаній, в Україні не вистачає кваліфікованих спеціалістів у сфері ІТ-права, а тому, за відсутності штатного юриста на фірмі, при виявленні порушень або складнощів з оформленням послуг, швидко знайти юриста у сфері ІТ буде складно.

Юридичний супровід ІТ бізнесу передбачає перш за все розробку та контроль правильності укладення різноманітних договорів. Знання специфіки предмету договору вимагає розуміння та врахування її при підготовці угод, тим самим забезпечуючи для компанії такі умови, які будуть для неї найбільш вигідними та безпечними.

Великою перевагою наявності адвоката, що супроводжує ІТ-компанію є вирішення проблем з оподаткуванням, адже це право є досить складним, швидко змінюється, а допомога адвоката мінімізує податкові ризики.

Ще одним актуальним питанням для ІТ-компаній є оформлення трудових відносин з працівниками, адже в разі порушення законодавства внаслідок невірно обраної системи співпраці, на роботодавця чекає накладення штрафів.

Професійні поради юриста та його контроль за відповідністю вимогам законодавства діяльності компанії допоможуть налагодити ефективність роботи та убезпечать від неочікуваних проблем, а також нададуть впевненості в роботі, тим самим забезпечивши розвиток вашого бізнесу.

Нерідко трапляється, що ІТ-компанії стають об’єктами проведення слідчих дій, зокрема обшуків під час кримінальних проваджень. Щоб убезпечити себе від перерваної роботи, вилучень обладнання та інформації, а також від порушення своїх законних прав та інтересів, негайно потрібно звернутися за допомогою до адвоката.

По-перше, фахівець з права перед початком слідчої дії перевірить наявність законних підстав для втручання слідчих в діяльність компанії і якщо таких підстав не буде, то не допустить їх несанкціонованого проведення.

По-друге, за допомогою адвоката ви зможете набагато швидше доказати свою непричетність до вчиненого правопорушення та повернути вилучене майно, а в разі виявлення порушень з боку слідчих органів – ефективно оскаржити їх дії або бездіяльність.

По-третє, участь захисника в кримінальному провадженні забезпечить безумовне дотримання ваших законних прав та інтересів, не допустить маніпулювання з боку слідчих та надасть об’єктивності розслідуванню.

Адвокатське об’єднання «Євгеній Стрижак та партнери» надає послуги з юридичного супроводу ІТ бізнесу.

Наша команда налічує спеціалістів з широким розумінням договірного права, інтелектуальної власності, конфіденційності та ІТ-права.

Наші юристи мають досвід роботи з інформаційними технологіями, представленням інтересів постачальників, клієнтів та компаній, а тому ми надаємо широкий перелік послуг адвоката у сфері ІТ:

– розробка статутної документації та реєстрації юридичних осіб за національним законодавством України з урахуванням бізнес-моделі клієнта;

– визначення оптимальної організаційно-правової форми з огляду на мету діяльності;

– розробка корпоративних договорів;

– реєстрація торгової марки та інших прав інтелектуальної власності;

– підготовка бізнес-документації (ліцензійних угод, сервісних договорів, договорів з розробки веб-сайтів, програмного забезпечення та використання хмарних технологій);

– вирішення спорів щодо часток та акцій стартапів, корпоративних спорів, спорів щодо NDA (договорів про конфіденційність) та NCA (договорів про неконкуренцію), договорів на розробку програмного забезпечення, ліцензійних договорів та ін.

– юридичний супровід поточної діяльності (запуск ІТ-інфраструктури, контракти із замовниками та виконавцями, трудові договори та контракти, угоди з банками та платіжними системами);

– юридичний консалтинг щодо використання криптовалют;

– фінансовий консалтинг у сфері оптимізації оподаткування діяльності ІТ-компаній;

– захист від протиправного тиску правоохоронних та контролюючих органів, представництво інтересів клієнта у судах та органах державної влади;

– правова допомога у сфері оскарження результатів електронних закупівель;

– допомога в кримінальних провадженнях в ІТ-сфері;

За наявності досвіду комплексного обслуговування діяльності ІТ бізнесу, ми забезпечимо юридичну підтримку Вашої діяльності на всіх її етапах.

Прямо зараз замовте дзвінок, консультацію чи послугу, і ми обов'язково вам допоможемо

Записатись
0,1,2,3,4,5,6,7
08
:
30
-
18
:
00